Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina

Breadcrumb

28 juni | Redactie

De uitslagen van het tweede tijdvak zijn binnen!

Vanaf vandaag weet echt iedere zesdeklasser of hij geslaagd is of niet. De uitslagen van de herexamens, het zogenaamde tweede tijdvak, zijn binnen. Hoewel we niet iedereen een diploma mogen uitreiken, is een aantal zesdeklassers alsnog succesvol. Van de 326 examenkandidaten zijn er nu in totaal 317 geslaagd. Dat is maar liefst 97,2 %. 

We zijn apetrots op alle geslaagden - zeker op diegenen die wat langer in spanning hebben moeten zitten. Van harte gefeliciteerd!

Geniet allemaal van de behaalde resultaten en het mooie weer - dan gaan de mentoren aan de slag met het schrijven van 317 speeches...