Breadcrumb

4 juni | Inge Rodenburg

Het is een bijzonder examenjaar: geen centraal eindexamen, wel het schoolexamen. Als school zijn we blij dat we zo’n grote groep geslaagden mogen feliciteren!

De examenresultaten zijn als volgt:

Athena             165 leerlingen hebben het examen afgerond

Socrates           179 leerlingen hebben het examen afgerond

Van de in totaal 344 examenkandidaten die het examen hebben afgerond, zijn er 329 direct geslaagd voor het gymnasiumdiploma. Een slagingspercentage van 95 %. Een resultaat waar we terecht trots op kunnen zijn. Twaalf leerlingen zijn nog niet geslaagd en maken nog een kans. Zij hopen met de zogenaamde resultaatverbeteringstoetsen alsnog te slagen. Drie leerlingen zijn helaas direct afgewezen en kunnen niet meer slagen.

Alle geslaagden van harte gefeliciteerd! 

De herkansers wensen we veel succes en sterkte met de allerlaatste loodjes van dit bijzondere examenjaar.

 

Geslaagden Socrates

Ewoud Abspoel, Anne Augustijn, Thomas Bakx, Susanne van Beelen Nada Belkasmi, Alexander van den Berg, Lukas van den Berg, Amke Bernaerts, Féline de Boer, Bente Borst, Stijn van den Bos, Luis Brown, Kyke van der Brugge, Bianca van den Burgh, Bowen Cameron, Simón Campos Ponce, Layla Charki, Jiaqi Chen, David Chetroiu, Quirine Craandijk, Max van Dalen, Emma Damen, Martijn Damman, Niels van Delden, Sara D'haene, Wick Douma, Bram Elderhorst, Daan Engelen, Mark van der Ent, Sam van Es, Lara Frenken, Jort van der Geest, Veerle Gelderblom, Nina Gios, Dominique Glasbergen, Roelof Gras, Douwe Greven, Hugo de Groot, Julian de Groot, Nicolien de Haas, Kim Haasnoot, Julian Haenen, Fleur Hagen, Wick Hagenaars, Jasmijn Halman, Ella Has, Marit van der Heide, Dieke van der Heijden, Olaf Heijl, Dirk van Herwaarden, Diletta den Hollander, Stefan Hooglander, Dagmar Hooijenga, Niek Hooijmaijers, Rafaël Houkes, Beatrice Ioan, Janna de Jager, Raul Jagmohan, Juliet Jansen, Martijn Janssen, Joost Jaspers, Irene de Jong, Daan Jonkers, Jeroen Josemans, Yael van der Kaaij, Camille de Keijser, Job Kerkmeer, David Keulen, Rutger Kiele, Leah Kleemann, Sterre Klemann, Floris Kok, Jisse Kooij, Niels Koster, Jet Kreijen, Emilie Kruijt, Irit van Kruining, Julia Kruit, Daan Kuivenhoven, Marieke van de Laar, Rik van der Linde, Timo Locher, Kiran de Maaker, Amar de Maaker, Tijn van der Maarel, Jedidja Marsman, Kieran McAlpine, Césanne van der Meer, Joost Meinesz, Fien Menheere, Mira van Meteren, Warre Metzlar, Thijs Molenkamp, Emma Mulder, Amber de Nooij, Marella van Ogtrop, Kees Oosterhout, Sanne van Pampus, Eline Pickott, Levi Ari Pronk, Koen de Regt, Sarah Lisa Reinders, Jelle Roeloffs, Helen van Roij, Puck Ruigrok, Pepijn van der Saag, Marjam Said, Eva Scholten, Charlotte Schoonhoven. Anouk Schouten, Marou Schouten, Nadine Schuiten, Max Sikkema, Olga Smit, Suzanne Smittenaar, Jasper Snoek, Oliver Song, Nikai Stockmann, Mick Straathof, Roosmarijn Swinkels, Ebba Tabbers, Tijmen Tans, Lars Terluin, Mara Topman, Minouche Truijen, Luca Vacanti, Ignas Vasiliauskas, Menno Verhoef, Michelle Verreck, Aaron Versteeg, Jutte Vijverberg, Elsa van der Vliet, Mathijs de Vries Robbé, Timon de Vries, Tije de Vroedt, Hoite Weijland, Elise Welling, Jenna Werners, Britt Wiekhart, Linde Wielenga, Salle Wieringa, Alexandra van der Wijck, Sander Wismans, Nina Yanson, Srosh Yazdani, Tijs Yesilkagit, Koen Zeven, Miguel van Zevenbergen, Olivier Zhang, Maud Zonneveld 

 

Geslaagden Athena

Koen Aalders, Mink Bartlema, Lucas Beaufort, Lis Beaumont, Stijn van Beek, Friso Bekkers, Annabelle Beyersbergen van Henegouwen, Jens van Bijsterveld, Marijn Blokker, Vita Blom, Joppe Boerop, Francesca Borghmans, Duko Bos, Eise van den Brand, Elise van den Brande, Femke van den Brande, Salma Bougamza, Myrthe Buchner, Nils Buitenhek, Yaël Buter, Dory-Anne Butter, Alba Camacho Soares, Nina Combrink, Myriam le Cosquino De Bussy, Kim Cremers, Cato Cuijpers, Juul van Dam, Puck Diepstraten, Olivier Droste, Lotus van Duin, Savannah van Dusseldorp, Timon van Eijk, Laura Engelfriet, Tijs Eshuis, Stein Flohr, Wiep Foeken, Joyce Fortuin, Rein Gauw, Michiel Goemans, Jop van Goozen, Fleur Gort, Mark de Gruiter, Robbert de Haas, Saskia 't Hart, Thom Heetebrij, Laure Heijnsbroek, Guus Hemmes, Michelle van den Hoek, Max Hoekstra, Ronan Hofman, Aínda Holt, Florian 't Hooft, Joris Houbiers, Julie Huijgen, Irene Jardine, Nynke de Jong, Mila Josselet, Annabelle Jung, Marlies Kager, Floris de Kam, Johannes Ketelaars, Luca van Keulen, Sofie Klasema, Boris Kleijweg, Jurian de Klerk, Hannah Kloos, Bobet Kloosterman, Fleur Knuttel, Gerjan Koelewijn, Sebastiaan Kop, Maaike Kruissink, Hugo Kuiper, Sander Langenberg, Tjalle Lanza, Dominique Lawson, Floor Leemans, Lize van Leeuwen, Isis van Leeuwen, Florien van der Leijé, Simone Liesveld, Bart Ligtenberg, Edoardo Lopriore, Milan de Maat, Maya Maklev, Darius Mallallah Ghayemi, Timo Marchand, Finn van der Meer, Youp van der Meij, Juma van Meurs, Mirjam Middelburg, Maurits Mijnen, Kai van Mil, Rosa van Monsjou, Warner Muntinghe, Kiki van Nieuwstadt, Martijn Oortwijn, Femke Oudshoorn, Philip Paganoni, Yaël Paulides, Melchior Peek, Wouter Peeters, Floris Penning, Jarno Platenburg, Ianthe van der Pol, Nick Pollé, Marit Regelink, Isabelle Reijman, Lukas Rijntalder, Jasmijn van Rooden, Jurre van Rooden, Klaartje Roovers, Marit Scheepsma, Noah Scheffer, Olivier Schmeink, Coen Seisveld, Emmelie Shih, Mijntje Smits, Charlotte Snijder, Domen van Soest, Lotte Spaans, Lisa Springintveld, Winand Staring, Alexander Suijver, Laura Tacoma, Levi van Tilborg, Jasper Toes, Max van Tongeren, Catootje Troost, Levi Truijers, Sanne van Ulden, Luise Veelken, Erke Venstra, Andreas Verbrugge, Quinty Verdoodt, Sam Verolme, Seb Versteegen, Cato Verwiel, Stefan Vleming, Hanneke Waszink, Mette van de Water, Lara Weghorst, Mette Weisfelt, Luc Werksman, Renee van Westerlaak, Alex Weterings, Tibbe Wijers, Leonora Wolda, Lieke Wolfert, Hannah Wouters, Jord Ypma, Stach van der Zeeuw, Jonas Zeppenfeldt, Veerle Zijleman, Victor Zwaan

Deze lijst is in verband met de AVG-wet niet compleet. Ben je wel geslaagd, sta je niet op de lijst, maar mag je naam er wel bij? Mail de examensecretaris, Inge Rodenburg: i.rodenburg@gymnasiumleiden.nl

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.