Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina

Breadcrumb

10 februari | Thijmen Doelemans (Praeses Musa Classic USA Socrates)

De Musa Classic avond is nu al een tijdje terug. 1 november om precies te zijn. Tijd om even terug te blikken op de eerste klassieke muziekavond van dit jaar.

Terwijl deĀ USA nog druk in de weer was met het klaarzetten van stoeltjes, deden de laatste muzikanten nog hun soundcheck. Om 19:15 kwamen de eerste mensen druppelen, en een kwartier later introduceerde Mike en Thijmen (de Musa Classics) zich. Nu ging de avond echt beginnen.

De avond begon met een duet van een cellist en een pianiste. Daarna kon iedereen nog genieten van pianostukken van Chopin, een prachtige harpmelodie, een zelfgeschreven (!) blokfluitcompositie en zang.

In de pauze was er tijd voor een hapje en drankje bij de bar, maar ook kletsten de muzikanten wat met elkaar. Nadat iedereen weer was teruggekeerd naar zijn stoel, begon het tweede deel van de avond. Mike vertelde boeiend over de geschiedenis van sommige bekende componisten uit de geschiedenis. Vervolgens ging het programma verder. Iedereen was onder de indruk van een etude van Chopin (Op. 25 No.11). Later die avond genoten we nog van een Japans muziekstuk en een eigen compositie op de piano.

Iedereen ging met tevreden oren weer naar huis en daarmee was de eerste Musa Classic avond een feit.

Wij, de USA, hebben weer genoten en hopen u graag op een volgende muziekavond te zien!