Breadcrumb

30 mei | Hannah IJzerman

Na twee filmfestivalloze coronajaren kon maandag het Scholieren Filmfestival Leiden eindelijk doorgaan. Een super enthousiast kernteam heeft er een prachteditie van gemaakt.

Dat was alweer het scholieren film festival 2022 “Upside Down”, waar wij 4e en 5e klassers meenamen naar bioscoop Lido voor een dag vol films! Wij vonden het een groot succes, met alle ups and downs er aan vast! Hopelijk hebben jullie allemaal een leuke dag gehad en genoten van de gastpraatjes, band optredens en natuurlijk de films zelf! Er is met de organisatie alles aan gedaan om jullie een leuk film festival te geven, met al het regelen er aan toe, dus bedankt naar de organisatoren: Birthe Bonthuis, Roos van der Boom, Wieke Boerop, Esther Blom, Hannah IJzerman, Selina Mei, Noortje van Oosten en Eran van Rijn!  

Daarbij nog een special thanks naar de band, onze gast, kaartjesscanners en de Dirk die ons heeft gesponsord. 

Wij hopen dat iedereen heeft genoten, tot volgend jaar! 

Nog bedankt voor alles, 

Mvg, 

Hannah IJzerman & rest van Kernteam SFF

 

Zit je in klas 4 en lijkt het je geweldig om je eigen filmfestival te organiseren? Volgend jaar zijn we op zoek naar jou! Check je mailbox en je ontvangt in het nieuwe schooljaar vanzelf een oproep.

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.