Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina

Breadcrumb

7 oktober | Sven Kruizinga

Socrates is een schaaktafel rijker. Vanmorgen hebben we bij de 300-lokalen een plek ingericht waar leerlingen het tegen elkaar kunnen opnemen.

De tafel is een gulle gift van een ouder - die liever anoniem blijft. Onze dank voor dit mooie initiatief is er niet minder om! 

De stukken kunnen liefhebbers ophalen bij de conciërge, met hun schoolpas als onderpand. We denken dat er veel gebruik gemaakt gaat worden van onze nieuwe schaakhoek, en we hopen dat iedereen zorgvuldig omgaat met de stukken en het bord. De eerste potjes zijn inmiddels gespeeld!

Op de foto proberen clubschakers Connor Visser en Abisan Pancharajah uit klas 1F de nieuwe set uit.