Breadcrumb

13 december | Pauline Huis in't Veld

Op 6 december kon ook de start van ronde 2 van het PreGym plaatsvinden!

Het was wat aanpassen in verband met de geldende Corona-maatregelen, maar veel basisschoolleerlingen konden deze middag kennismaken met voor hen nieuwe vakken als: Grieks, Biologie en Scheikunde.

Boekjes om ook de komende weken met extra uitdaging bezig te zijn, gingen aan het einde van de middag mee naar huis of school, ook voor hen die helaas in quarantaine waren. De PreGymMentoren zorgden voor de begeleiding van de groepjes. Daarnaast zullen zij de komende weken als vraagbaak dienen.

Veel plezier en tot 4 februari!

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.