Breadcrumb

21 mei | Rick van Leeuwen

Maar liefst 14 van onze leerlingen stonden op 18 april trots te zwaaien met een prestigieus diploma van Pre University Leiden. Daarmee sloten ze een tweejarig academisch project af voor excellente vwo'ers.

Pre-University College is een uitdagend programma waarbij leerlingen kennis maken met de universiteit en de wetenschap. Een groep gemotiveerde leerlingen van het Stedelijk Gymnasium heeft hiervoor de afgelopen twee jaar, naast hun reguliere lessen, extra colleges en uitdagende opdrachten gevolgd aan de universiteit. Het Pre-University College Leiden biedt hen de unieke kans om vroegtijdig kennis te maken met academisch onderwijs en onderzoek. 

Wij zijn enorm trots op de veertien (!) leerlingen van het Stedelijk die dit intensieve programma succesvol hebben afgerond: Jens, Marc, Rosanna, Jasmijn en Carlijn (Athena), Charlotte, Stephanie, Daan, Gianna, Agnes, Boris, Tristan, Katja en Lizaly (Socrates), van harte gefeliciteerd! Zo lang zoveel extra doen op hoog niveau is een prachtprestatie. 

De volgende groep leerlingen in klas 5 is ondertussen ook alweer bijna een jaar bezig met Pre-University en we kijken uit naar de nieuwe lichting die deze uitdaging durft aan te gaan. De aanmelding voor klas 4 is inmiddels gestart, zowel voor het Pre-University College in Leiden als dat in Den Haag.

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie-instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.