Breadcrumb

20 mei

Sinds half mei hebben we bijzondere bakken in onze gebouwen. Het zijn de Petman en de Canman! Hierin kunnen onze leerlingen hun statiegeldflessen en -blikjes kwijt. Ze staan met hun opvallend uiterlijk in de aula en in de hal, niet te missen!

De opbrengst gaat naar onze eigen leerlingen. Een groep derdeklassers gaat bedenken hoe we de opbrengst goed kunnen besteden, zodat iedereen er plezier van heeft! Een kleine rekensom: in de Petman passen 250 tot 300 flesjes van 0,5 liter die samen dus zo’n 40 euro waard zijn. In de Canman passen zo’n 400 blikjes, voor een volle Canman krijg je dus 60 euro. Dus hop in die bak, oefen in afval scheiden, werk mee aan de duurzaamheid én spaar zo mee voor ’n nog leukere school! 

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.