Breadcrumb

29 september

Ook de Hamburg-Leiden uitwisseling kon dit jaar, na een pauze van 2 jaar door corona, weer plaatsvinden! Er werd gereisd met de trein naar het Johanneum Gymnasium in Hamburg om bijna een week te verblijven bij de Duitse leerlingen. Een van de deelnemers (Jana) schrijft het volgende:

‘Wij hebben deze week veel geleerd over Hanzestad Hamburg via een leuk programma met o.a. lessen op het Johanneum, bezoeken aan het Planetarium, het Gemeentehuis en Miniatur Wonderland en tenslotte nog een speurtocht door de haven. De resterende vrije tijd mocht iedereen zelfstandig invullen: wij zijn uit eten geweest in een typisch Duits restaurant, we hebben gewinkeld en anderen zijn naar een voetbalwedstrijd gegaan. Het was een erg leerzame en geslaagde week en wij kijken er naar uit om onze uitwisselingspartners in mei 2023 te ontvangen in Leiden!’

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.