Breadcrumb

28 oktober | Saskia Hakkaart

Op het Stedelijk gymnasium is het mogelijk om een Maatschappelijke stage te doen. In klas 5 kunnen leerlingen zich voor tal van projecten opgeven. Van het organiseren van het kerstdiner/ boottocht voor daklozen/ het helpen bij lees en huiswerkondersteuning tot het organiseren van activiteiten voor kinderen uit het AZC.
Afgelopen jaar kon veel niet doorgaan door coronamaatregelen. Maar in september werden alsnog mooie activiteiten uitgevoerd.

Lekker hangen in het Klimbos!

Een lange slinger fietsende kinderen rijdt op zaterdagmiddag 18 september door Leiden. Opgewekt en vrolijk zijn ze op weg naar het Klimpark bij de Vlietlanden. De jongeren van M25 Leiden hebben hard hun best gedaan een leuke middag te organiseren voor de kinderen van JES Rijnland. Eenmaal aangekomen bij het Klimpark is het eerst tijd voor een instructie. Want voordat je gaat klimmen op 4 meter, 7 meter of zelfs 11 meter hoogte moet je wel weten hoe je dat veilig moet doen. 

Na twee jaar gingen op 9 september de trossen weer los voor de traditionele boottocht voor de dak- en thuislozen in Leiden. Nadat de boot door jongeren was versierd in het thema zon en ze kwamen de gasten een voor een aan boord. De sfeer zat er al meteen goed in toen we Leiden achter ons lieten. Bij het begin van de lunch was er luid applaus toen de soep met gehaktballetjes werd aangekondigd. Mesen konden heerlijk boven op het dek genieten van het prachtige weer en beneden klonk vrolijke muziek. 

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.