Breadcrumb

10 november

De dag van de Franse taal werd gevierd op school!

En hoe kan dat beter dan met het bekende chanson van Edith Piaf 'la vie en rose'!  Alle leerlingen en medewerkers was gevraagd in stijl te komen: door iets roze te dragen. Daar werd goed gehoor aan gegeven, menig roze werd gespot in de school. Niet zo gek, er waren dan ook mooie prijzen te winnen voor de best geklede leerlingen en voor de fotowedstrijd met als titel: dit is Frankrijk voor mij. Na een live-opvoering van het lied door onze eigen Edith Piafs bleef eenieder nog lang met het deuntje in het hoofd herinnerd aan al het moois dat het Frans te bieden heeft. laaaaaa, lala, lala, lalaaaa.....

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie-instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.