Breadcrumb

20 februari | Jeroen Pouw

Donderdag 23 februari 2023 is het eindexamenconcert Socrates. Wij, het muziekcluster van klas 6, nodigen jullie graag uit voor deze geweldige avond. We hebben de afgelopen maanden allemaal ontzettend hard met elkaar geoefend om jullie straks een geweldige show te kunnen geven.

Voor iedereen is er wat, van iconische grooves tot klassieke composities tot fantastische popnummers, dus kom vooral langs en geniet! De entree is gratis, en is gewoon hier op Socrates. Om 19:15 gaan de deuren open, en we beginnen om 19:30.

Tot dan!

Cluster Socrates muziek '23

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie-instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.