Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina

Breadcrumb

3 februari | Jaap Toorenaar

Op zondag 27 januari vond in het Museum van Oudheden de regionale voorronde plaats van de scholierenquiz Ken je Klassieken. Na een voorselectie onder alle leerlingen van klas 4 t/m 6 waren per locatie de beste vier geselecteerd om mee te doen.

Er waren twee rondes met telkens 9 teams. Per ronde zouden de beste twee doorgaan. Team Socrates miste net de boot met een knappe derde plaats in de ochtendronde. Team Athena, bestaande uit Michelle van Grol uit klas 6, Levi Truijers uit klas 5 en Tristan Maas en Sam Hendriks uit klas 4 versloegen de acht concurrenten verpletterend: ze werden eerste met 59 punten, terwijl plaats 2, 3 en 4 resp. 45, 44 en 43 punten scoorden. Op naar de finale om vrijdag 22 maart om 17.00 in het RMO, waar we de rest van Nederland en Vlaanderen hopen te verslaan!