Breadcrumb

11 januari | sectie Frans

Doe je Frans en zit je in klas 4, 5 of 6? Dan kun je je nog tot en met 21 januari inschrijven voor de DELF-examens op 9 en 12 maart.

Met DELF kun je in de hele Franstalige wereld terecht! Tijdens de normale lessen Frans ben je ongemerkt al voorbereid op dit examen, dat je op verschillende niveaus kunt doen: A1, A2, B1 of B2.

Het afgelopen schooljaar hebben de volgende leerlingen ondanks corona-perikelen (geannuleerde examens, quarantaine en besmetting) dit felbegeerde diploma behaald: Max de Wind, Barbara Hulsen, Hugo Kroep, Elenika Schalm-Boiko, Julie Scholte en Marnix van Lent. Max heeft bovendien op eigen gelegenheid nog een hoger niveau gehaald: DALF (C1), vergelijkbaar met HBO Frans.

Gefeliciteerd allemaal met deze prachtige aanvulling op je schooldiploma!

Overweeg je zelf ook een DELF-diploma te halen? Informeer dan bij je docent Frans naar het voor jou geschikte niveau en de wijze van inschrijving.

Au revoir!

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.