Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina

Breadcrumb

8 november | webredactie

Op 29 oktober jongstleden waren veel ouders van leerlingen uit klas 1 en 2 aanwezig op onze thematische avond rond de vraag: hoe begeleid ik mijn kind tot zelfstandig leren?

Die avond waren er workshops over plannen, wiskunde, gammavakken, groepswerk, woorden leren en huiswerk. Omdat niet iedereen aanwezig kon zijn en omdat de bezoekers niet alle workshops konden bijwonen, hebben we de visuele ondersteuning bij de workshops nu op onze website gezet. 

Iedereen die nieuwsgierig is naar de workshops van die avond kan nu hier, op de pagina ouderavonden klas 1 en 2, alsnog de informatie downloaden en bekijken.