Breadcrumb

31 mei

Zit je in groep 8 en heb je na de Cito-toets toch een vwo-advies gekregen? Je bent hier van harte welkom.

Twijfel je nog, of heb je door je gewijzigde advies nieuwe vragen gekregen? Maak dan nu een afspraak door een mailtje te sturen naar één van onze brugklascoördinatoren: Nicoline van Nieuwkerk van onze locatie Socrates en/of Diana Stuurman van onze locatie Athena.

In deze verwarrende tijden staan we graag voor je klaar om je te ondersteunen bij die hele belangrijke keuze: welke school past bij mij? Aarzel daarom niet om ons ook te mailen als je nog met vragen zit.

Zin in een spelletje?

Maak onze online puzzel!

klik hier om te beginnen

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.