Breadcrumb

11 mei | Frank Heesbeen

Er zijn weer twee nieuwe examenvoorstellingen drama die we dit jaar kunnen gaan zien in theater Ins Blau. 17 mei wordt daar 'Suzan' door de leerlingen van klas 5 Athena gespeeld. Op 18 mei speelt daar 'ASO' van de leerlingen van klas 5 Socrates.

Het drama-cluster van klas 5 Athena heeft 'SUZAN' gemaakt, een stuk vol familiedrama, spanning en een duister verleden. Volg de familie Post en familie van Vliet tijdens hun familieweekend en ervaar de onderlinge spanningen. Wil jij weten hoe dit afloopt!? Kom dan op dinsdag 17 mei kijken naar de voorstelling “SUZAN” in theater Ins Blau. 

Met Maria Al-Nassar, Tesselschade de Bonth, Birthe Bonthuis, Juliette Carabain, Jasmijn Combrink, Fleur Eggenkamp, Philo Geerlings, Jochem Griffioen, Björn van Houdt, Aafje Janssen, Daan Kuivenhoven, Cas Marseille, Anemoon Meinen, Cas Minnee, Sanne Roest, Mijntje Troost, Lorenzo de Weerd

Op woensdag 18 mei speelt 'ASO' onder begeleiding van dramadocent Ellen Schuring. Het stuk geeft een beeld van het leven in een dorp met diverse karakters dat plotseling en slechts door één ding, totaal verandert. Iedereen is van harte welkom om dit prachtstuk op 18 mei te aanschouwen! Hier alvast een voorproefje: https://www.youtube.com/watch?v=qb5TVZO8L-g

Met Jelle Aukema, Stan Dekker, Arthur Frenken, Marie van Gelder, Simon Goedegebure, Olivier de Jonge, Pauline de Mönnink, Julie Padberg, Sophie Pijnappels, Gabriella Smit, Willemijn Stakenburg, Sietse van Tol, Olivier de Witt Wijnen

 

Waar: Ins Blau, Haagweg, Leiden

Eerste voorstelling: deuren open - 16:30 uur, begin voorstelling - 17:00 uur

Tweede voorstelling: deuren open - 19:30 uur, begin voorstelling - 20:00 uur

De voorstelling is gratis en reserveren is niet nodig.

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.