Breadcrumb

13 juni | Jelmer Wagenaar

De examenresultaten van het eerste tijdvak zijn bekend. Geslaagden, gefeliciteerd!

Op Athena hebben 141 leerlingen het examen nu volledig afgerond, op Socrates 161 leerlingen. Daarvan zijn er 267 direct geslaagd voor het gymnasiumdiploma: een slagingspercentage van 88,4%. 

Eén kandidaat maakt nog gebruik van het tweede tijdvak om hun examen af te ronden, en 21 leerlingen maken een herexamen om hopelijk alsnog te slagen. 14 leerlingen zijn helaas definitief afgewezen. 

We wensen de leerlingen die een examen gaan maken in het tweede tijdvak ontzettend veel succes en sterkte met de laatste loodjes van het CE 2024. Op dinsdag 2 juli is de uitslag van het tweede tijdvak.

Alle geslaagden en hun thuisfront: van harte gefeliciteerd! 

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie-instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.