Breadcrumb

24 juni | Ad Moerman

Jens (Athena) en Boris (Socrates) staan in de eindronde van de Biologie Olympiade Junior! Worden zij de beste jonge bioloog van Nederland?

In januari deden Jens en Boris samen met 5000 anderen mee aan de voorronde van de Biologie Olympiade Junior. Zij deden dat zo goed dat zij, net zoals onder andere Carlijn en Marieke (links en rechts van Jens op de foto) deel mochten nemen aan de tweede ronde in Almere.

Na een strenge selectie op biologische vaardigheden en kennis bleken alleen Jens en Boris doorgedrongen tot de eindronde, waar tien deelnemers voor zijn uitgenodigd. Die eindronde is nu bezig bij Hogeschool Inholland in Diemen. Vrijdag 25 juni om 15.30 uur, na drie dagen lang colleges, practica, blokken en bbq, weten we of één van hen de beste jonge bioloog van Nederland is.

We wensen ze veel succes!

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.