Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina

Breadcrumb

18 september | Marie-Louise Greve

Wie doet er mee met Saint-André? ​​​​​​​Zit jij in klas 4 en heb je Frans gekozen (in je pakket of op contract)? Dan kun je meedoen met het uitwisselingsproject BLP.

We werken samen met een Franstalige school in Brussel: het Institut Saint-André. Het doel van het project is om elkaar beter te leren kennen en om kennis te maken met de cultuur van het land van je "correspondant". Vind je het leuk om internationale contacten op te doen en om samen te werken met een groep leerlingen van Socrates en Athena? Heb je belangstelling voor de Franse taal, de Belgische cultuur en geschiedenis? Dan is dit project echt iets voor jou! 

Helaas kunnen we elkaar voorlopig niet fysiek ontmoeten, maar we hebben een interessant programma kunnen maken waarbij we elkaar toch kunnen leren kennen en kunnen samenwerken. En we hebben hoop dat we in de toekomst toch iets kunnen organiseren waarbij we elkaar echt zullen ontmoeten. 

Hoe kun je je aanmelden? Lees de brief bij dit bericht, vul de formulieren in en kom op donderdag 24 september in de grote pauze naar lokaal B05 (Athena) of lokaal 106 (Socrates)

Vragen kun je mailen aan mevrouw Marjoleine de Jong (Athena) of mevrouw Marie-Louise Greve (Socrates).