Breadcrumb

16 oktober | Luck van Leeuwen

Op dinsdag 11 oktober organiseerde de sectie Nederlands een interessante excursie voor de leerlingen van klas 3. De derdeklassers van Socrates reisden af naar het Literatuurmuseum in Den Haag, alwaar ze de nieuwe op Young Adult-literatuur gerichte interactieve tentoonstelling Back Street bezochten.

De leerlingen kregen de ene helft van de tijd een cursus creatief schrijven. In de andere helft van de tijd speelden ze verschillende spellen die erop gericht waren de kinderen enthousiast te maken voor lezen. We zagen veel lachende gezichten, we hoorden mooie creatieve verhalen en bij alle verschillende onderdelen werd goed opgelet.  

Door een stroomstoring op donderdag 13 november is hetzelfde uitje voor Athena grotendeels uitgevallen. De derdeklassers van Athena krijgen gelukkig de kans om het bezoek in januari in te halen. 

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.