Breadcrumb

10 maart | Louise Vreugdenhil

De eindexamenklas drama ​van Athen speelt op 23 maart​ "Wachten op Eric" in theater Ins Blau.

WACHTEN OP ERIC

Eric is 39 jaar, echtgenoot van Marloes en vader van Bart en Emma. Eric is charmant, knap en sportief. Hij is zo iemand die tijdens een borrel in het centrum van de aandacht staat zonder opdringerig te zijn. Hij is zo iemand die met zijn kinderen boomhutten bouwt en met zijn  schoonmoeder wandelt. Hij is zo iemand die iedere maand bloemen meeneemt voor zijn vrouw.

Eric is zo iemand die iedereen had willen zijn…

Dus als hij er zomaar vandoor zou gaan zou je hem missen.

Of haten.

Of daar ergens tussenin.

En wat doet dat 10 jaar later met je?

WACHTEN OP ERIC is een psychologisch drama met een vleugje komisch absurdisme. De voorstelling wordt op dinsdag 23 maart gespeeld in Theater Ins Blau maar is helaas niet toegankelijk voor publiek. De videoregistratie komt naar verwachting half april online beschikbaar. Ga kijken!

Begeleiding: 
Louise Vreugdenhil

Spel: 

Bas Groot, Mikki Heinis, Zoë Kalkman, Julia Kist, Douwe van der Maden, Fieke Mansvelder, Anouk Meijvogel, Jolien Menning, Luc Minnee, Nada Sawlajane, Sophie Tuik, Java Verkleij en Marieke Wagenaar

 

 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.