Breadcrumb

10 maart | Natalie Heevel

De eindexamenklas drama ​van Socrates speelt op 22 maart​ HET MATRIARCHAAT in theater Ins Blau.

Het is 2150, in een maatschappij in een parallelle dimensie zijn naast handen geven, sociale activiteiten en concerten ook mannen inmiddels verleden tijd...Vier onschuldige, gamende jongens belanden na het aanklikken van een reclamelink in het matriarchaat.​ Een wereld vol roze glitters, waar lieflijkste meisjes onder leiding van hun "goeroe" samenlevenWat gebeurt er in deze samenleving waar mannen geen zeggenschap hebben en naast hun aandeel in de voortplanting volstrekt nutteloos zijn?  Is dit een utopie of een schrikbeeld? Misschien zelfs een toekomstvoorspelling?

Helaas...vanwege de coronamaatregelen is het niet mogelijk om als publiek bij de voorstelling aanwezig te zijn. Maar er wordt van de voorstelling een filmregistratie gemaakt die binnenkort online te bekijken is! 

 

Spel: 

Klas 6 Kunst Drama: Maartje van den Bosch, Roemer Buis, Pepien van Gageldonk, Phebe Goedhart, Ella van Goor, Anna van der Hoeven, Robin Hubert, Eleanor van Kleef, Max Konings, Sjoerd Meijer, Lana Rashed, Jelline van Tilburg, Sjoerd Touwen, Vera Verdegaal en als invaller Kyra van Zevenbergen (uit klas 5).

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.