Breadcrumb

23 mei | Louise Vreugdenhil

Komt dat zien, komt dat zien! Na 2 jaar mogen we eindelijk weer! Op donderdag 2 juni en vrijdag 3 juni wordt de Grote Uitvoering gespeeld in Theater Ins Blau. Dit jaar spelen de leerlingen van Socrates en Athena het stuk ROCK OF AGES!

Rock of Ages zit bomvol jaren '80 rock hits met o.a. muziek van Journey, Guns 'N Roses, Foreigner, Twisted Sister en natuurlijk... de Backstreet Boys 😉

Het verhaal gaat over de jonge geliefden Sherrie en Drew, die elkaar ontmoeten in Los Angeles, op jacht naar hun droom als zanger(es). Het stel werkt in de Bourbon Club, waar de eigenaresse Denise de club probeert te redden van de ondergang.  

 

Op 2 juni is de voorstelling om 20:00 (inloop vanaf 19:30) en op vrijdag om 16:00 (inloop vanaf 15:30) & om 20:00 (inloop vanaf 19:30). We hopen u te zien in Ins Blau!

 

Volg ons op instagram:  https://instagram.com/gurockofages?igshid=YmMyMTA2M2Y=


Toegangskaarten zijn te koop via de website van Theater Ins Blau: https://theaterinsblau.nl/programma

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.