Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina

Breadcrumb

18 december | Sanne van Pampus

Paarse Vrijdag is achter de rug, maar wat een vrolijke, gezellige en leuke dag was dit! De hele school was in het paars, roze en regenboog gekleurd. Iedereen deed gezellig mee. Natuurlijk geldt dat ook voor de docenten. De GSA had goed zijn best gedaan met het versieren van de school - het leek Zweinstein wel met al die vlaggen in de aula. In elk hoekje van de school waren wel wat ballonnen, leuke posters en mooie slingers te vinden.

De dag begon al goed met een binnenkomst over de paarse loper. Naast de mooie versieringen had de GSA nog wat andere dingen voorbereid. Je kon de hele dag leuke foto’s maken met een unicorn in de photobooth. In de eerste pauze was er een Kahoot-quiz voor alle leerlingen in de aula en wat was dit een succes. Wat een opkomst en wat een enthousiaste leerlingen! En natuurlijk een leuk prijsje voor de winnaar; een zak skittles.

Ook kon je in elke pauze een lekkere roze koek halen als je in het paars of roze was gekomen en wat waren er veel leerlingen in die kleuren, een geweldig gezicht. Het waren er zelfs zoveel dat na de tweede pauze alle roze koeken op waren! Een succes, al zeg ik het zelf. En natuurlijk was er ook de beroemde ‘Paarse Vrijdag-krant’. Met weetjes, feitjes en leuke artikelen. Voor de leesliefhebber dus!

Paarse jurkjes, roze broeken, zonnebrillen, hoeden, petjes, je noemt het maar op! Alles liep rond in onze school. En dit moest natuurlijk beloond worden met een mooie prijs. Daarom werden er aan het einde van de dag de winnaars van de outfitwedstrijd bekend gemaakt. Ondanks dat het een moeilijke beslissing was, hebben we in elke jaarlaag een winnaar uitgekozen! Natuurlijk ook twee docenten! En ook iemand van de GSA, want jeetje, hier kwamen de kleren écht uit de kast.

Al met al hebben wij een super leuke dag gehad en genoten van iedereen die mee deed! Het was een groot succes en we hopen dat iedereen ook een leuke dag heeft gehad. Wij gaan weer door met onze andere taken en we hopen dat Paarse Vrijdag volgend jaar weer zo leuk mag worden!

Heel veel liefs van de GSA!