Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina

Breadcrumb

26 september | Judith Nobels

Heb je veel fantasie? Lees je graag boeken of gedichten? Denk je vaak na over welke woorden je het beste kan gebruiken om een bepaalde boodschap te brengen? Puilt jouw bureaula ook uit van kladversies van je eerste roman? Of heb je nog nooit een letter op papier gekregen, maar zou je dat wel willen?

Als je op een of meer van deze vragen ‘ja’ hebt geantwoord, dan is de kans groot dat je er stiekem wel eens van droomt om schrijver te worden. En dan is De Schrijfclub echt iets voor jou!

schrijven is 10% inspiratie en 90% transpiratie

Deze module gaan we een uur per week aan de slag met creatief schrijven. Samen oefenen we verschillende technieken met kleine opdrachtjes (want schrijven is 10% inspiratie en 90% transpiratie), bespreken we tips om schrijfblokkades door te komen en bekijken we mooie voorbeelden. Je krijgt ook ruimte om aan je eigen project te schrijven: een liedje, een raptekst, een gedicht, een verhaal, een heel boek, een sketch… alles kan en mag! Het is vooral de bedoeling dat we lol beleven aan het bezig zijn met taal!
We komen samen op dinsdag het 8e uur in de bibliotheek van Socrates onder de enthousiaste begeleiding van mevrouw Judith Nobels en mevrouw Marjolijn Asselbergs. Klas 2 tot en met 6 zijn welkom en we starten op 24 september.