Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina

Breadcrumb

2 december | Bert Steensma

Volgende week maandag 9 december is er een informatieavond Romereis voor ouders. De bijeenkomst begint om 19.30 uur op de locatie Athena. U bent van harte welkom.

Indien u bent geïnteresseerd, stuur dan een mailtje naar rrvo2020@gmail.com. Dan weten wij op hoeveel ouders wij kunnen rekenen. Bent u maandagavond verhinderd, maar wel geïnteresseerd, stuur ook dan een berichtje. Dan kunnen wij u schriftelijk informeren. Voor de inhoud verwijs ik naar onze brief van 4 november jl. en naar de webpagina Romereis voor ouders. Na 9 december is er gelegenheid om u als deelnemer van de reis in te schrijven.

Bert Steensma