Breadcrumb

18 januari | Otto van Dijk

Voor alle ouders, leerlingen en collega's die zondag van muziek willen genieten, geven onze zesdeklassers met muziek in hun pakket een koffieconcert.

Het concert is op Athena. In eerste instantie is het bedoeld om leerlingen van klas zes (Socrates en Athena) met muziek in hun profiel de gelegenheid te geven hun stuk voor het eindexamenconcert voor te bereiden, maar er is uiteraard plek voor enthousiaste muzikanten uit de andere leerjaren. Het eindexamenkoor opent de ochtend in de centrale hal.

 Aanvang: 10.30 uur.

Einde: omstreeks 11.45 uur (afhankelijk van aantal aanmeldingen).

Locatie: Athena.

 

Ouders, leerlingen en collega's: wees welkom!

Deze website maakt gebruik van cookies. Voor meer informatie over welke cookies en hoe wij deze gebruiken, kijk op onze cookie-pagina. Hier kun je tevens je cookie instellingen aanpassen. Naar de cookiepagina.